?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Друзі, я не один раз зустрічав повідомлення і отримував листи із закликом про допомогу ... коли чи якійсь дитині, чи дорослому було поставлено важкий діагноз і близькі збирали гроші на операцію ... Чесно кажучи, я всього навсього декілька разів реагував на такі оголошення, і якусь не значну, але допомогу надавав у вигляді якоїсь кількості гривень ... Але ніколи не думав, що сам зіткнуся з такою проблемою, з такою бідою і буду просити допомоги ...

Друзі, у моєї хорошої знайомої, Світлани Шевченко, двоюрідної сестри мого товариша трапилася біда ... їй поставили діагноз: хронічна ниркова недостатність. Після цього їй дали 1 групу інвалідності, звільнили з роботи і зараз вона живе на діалізі ... проходить кожен тиждень очистку крові, бо власні нирки не працюють... Дівчині 25 років, а на діалізі, як відомо, люди живуть не більше 15 років ... і щоб вона жила, їй потрібна пересадка нирки. Зараз вона збирає гроші на операцію, але окрім цього, їй потрібні гроші, щоб кожного місяця оплачувати не дешевий діаліз крові, то ж не залишайтеся байдужими...Гроші ніколи і ні для кого не є зайвими, але якщо ви можете 20, 50, 100 грн. перерахувати - це вже буде великою допомогою! З миру по нитці, і дасть Бог врятуємо одне дуже цінне життя! Якщо у вас не має фін.можливості, перепост інформації та донесення про заклик до Ваших друзів також буде суттєвою поміччю. Не залишайтеся осторонь, допоможіть нам!

ВКонтакті була створена група підтримки Світлани - http://vkontakte.ru/club32779243 за посиланням ви можете знайти реквізити банківського рахунку, а також іншу інформацію. Зокрема інфу про Світлану, скріни документів діагнозу, посвідчення інвалідності та інше. А також, зможете безпосередньо поспілкуватися з самою Світланою напряму, залишити свої слова підримки і отримати вичерпну інформацію про її хворобу.

Ця біда впала всім нам, як сніг на голову ... всі шоковані і кожен намагається допогти Світлані як може. У більшості нас є свої проблеми, сімї, плани і надії, але кожен з нас вносить якусь краплю в загальну ріку допомоги. Хтось перераховує 50 гривень, хтось розповсюджує інформацію, хтось просто підтримує та підбадьорює її словами. Не залишайтесь і Ви осторонь!

З миру по нитці ... врятуємо разом одне життя!